Praca

drzwi
Sukcesem naszej firmy jest praca zespołowa.
Poszukujemy osób ambitnych, nie bojących się nowych wyzwań.

Aktualnie poszukujemy 1 osobę na stanowisko "specjalista ds. handlu"

Opis stanowiska:

  • głównie praca biurowa, możliwe wyjazdy delegacyjne zagraniczne;

  • pozyskiwanie klientów zagranicznych;

  • koordynacja rozwoju usługi specjalistycznej m.in.: opieka nad stroną internetową, bazą klientów;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy handlowca – min. 2 lata;

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym;

  • rozbudowane umiejętności interpersonalne;

  • poczucie humoru;

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: handlowe, marketingowe, językowe;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • zainteresowanie elektroniką, zagadnieniami technicznymi;

Co gwarantujemy:

  • umowę o pracę, dobre wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od sprzedaży;

  • prace w zgranym, ambitnym Zespole;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • ludzkie i życzliwe podejście do Pracownika;

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres: maciej.niparko@bramy-serwis.pl

Ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 29.07.2021r. Po zakończonej rekrutacji informacja o rekrutacji zniknie z naszej strony internetowej.