O nas

Nasza firma powstała w 2007 roku. 
Specjalizujemy się w dystrybucji, montażu oraz serwisie bram, ramp przeładunkowych, automatyki oraz pozostałych urządzeń techniki przeładunkowej . W ofercie posiadamy produkty firm m.i.: Hormann, Nice, Wiśniowski. Serwisujemy urządzenia wszystkich producentów na rynku.


Wykonujemy regularne serwisy, konserwacje i montaże w promieniu ok. 250 km od Wronek. Posiadamy również Klientów w bardziej odległych miejscowościach, jak np. Łódź, Warszawa czy też Gdańsk. Prace serwisowe wykonujemy na terenie całej Polski, mimo kosztów dojazdu nasza oferta przy zaawansowanych naprawach jest bezkonkurencyjna.

ogólnopolski serwis bram

Naszymi podstawowymi Klientami są duże zakłady przemysłowe i największe sieci sklepów.


Nasz zespół posiada liczne uprawnienia, celem kompleksowej, zgodnej z przepisami BHP obsługi Klienta:
- autoryzacje serwisowe wielu producentów, w tym tytuł Autoryzowanego Serwisu Hormann.
- uprawnienia SEP do dozoru, montażu, remontu oraz pomiarów urządzeń i instalacji elektrycznych,
- uprawnienia spawalnicze,
- uprawnienia do pracy na wysokości,
- uprawnienia UDT do obsługi platform przejezdnych IP,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- uprawnienia konserwacyjne UDT - platform przejezdnych i dźwigników,
- licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia.


Czym różnimy się od konkurencji?


1) Firmę prowadzimy z pasją. Swoje prace wykonujemy rzetelnie i szanujemy pieniądze naszych Klientów.

2) Prawdopodobnie jako jedyna firma w Polsce dokonujemy napraw elektroniki urządzeń (głównie sterowników bram szybkobieżnych, segmentowych i ramp).

3) Posiadamy własne podesty ruchome (5 szt.), które w razie potrzeby zabieramy ze sobą na bardziej zaawansowane naprawy, co ułatwia organizację serwisu i zmniejsza koszty operacyjne. 

Wynajem podestów ruchomych

4) Jako jedyna firma w Polsce posiadamy autorski System Obsługi Partnerów Serwisowych inwentaryzujący wszystkie urządzenia, naprawy oraz czynności serwisowe. Na wszystkie naprawy i konserwacje nasi Klienci mają podgląd w czasie rzeczywistym.

5) W naszym zespole jest obecnie 6-ciu serwisantów, 3 w pełni wyposażone auta serwisowe, a nasza dostępność dla Klientów z podpisaną umową serwisową to 7 dni w tygodniu przez 24h.

6)Dodatkowo wykonujemy naprawy nietypowe jak:
- prostowanie dolnych profilów aluminiowych bram szybkobieżnych na prasach hydraulicznych,
- regenerację agregatów ramp przeładunkowych.

 
Misją firmy jest kompleksowa obsługa serwisowa przy zapewnieniu możliwie krótkich czasów napraw i utrzymywaniu najwyższego poziomu jakości. Nie nastawiamy się na sprzedaż ilościową a rozwój firmy jest zrównoważony, aby nie wpłynąć negatywnie na czasy reakcji i szybkość napraw. 

Dzięki sprawnemu zarządzaniu naszym serwisem, wdrożonym systemem zarządzania oraz doświadczonemu zespołowi serwisantów jesteśmy w stanie zapewnić bardzo korzystne warunki współpracy. 

Z naszych usług korzystają serwisy bram przemysłowych z całego kraju, w tym serwisy producentów urządzeń. Tego typu zlecenia otrzymujemy w sytuacjach, gdy współpracujące firmy nie mogą sobie poradzić z rozwiązaniem problemu we własnym zakresie.


Od wielu naszych nowych Klientów słyszymy: "Jesteście 5 serwisem, który jest przy tej bramie (bądź rampie)"  i takie naprawy najczęściej rozpoczynają stałą współpracę. Głównie dzięki specjalistycznym naprawom mechaniki napędów i elektroniki sterowników znacznie redukujemy koszty, które ponoszą Użytkownicy urządzeń.

Utrzymujemy stany magazynowe części zamiennych zapewniające naszym Klientom natychmiastowe rozwiązywanie problemów. Dużo serwisów podchodzi do tematu części na zasadzie - diagnostyka, zamówienie, czas oczekiwania i naprawa. My posiadamy na stanie m.in. sterowniki do bram i ramp, napędy do bram, agregaty hydrauliczne, segmenty oraz większość innych, potrzebnych podczas napraw podzespołów. 

Wybrane listy referencyjne:

Amica Wronki S.A. Samsung   

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.